Καλώς ήρθατε στο Δίκτυο Αποφοίτων Οδοντιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ

Dent Alumni

21/4/2016 6:21 μμ

Σας καλωσορίζουμε στο Δίκτυο Αποφοίτων της Οδοντιατρικής Σχολής του ΕΚΠΑ!

Εγγραφείτε μέσα από κάποιο λογαριασμό σας στα δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα, συμπληρώνοντας τα στοιχεία που θα σας ζητηθούν.
Αμέσως μετά την ταυτοποίηση των στοιχείων σας, πού γίνεται σε πολύ σύντομο χρόνο, θα σας αποσταλεί επιβεβαιωτικό ηλεκτρονικό μήνυμα και θα αποκτήσετε πρόσβαση στον κλειστό χώρο του Δικτύου.
Ετσι θα έχετε την ευκαιρία να συνδεθείτε με τους παλιούς συμφοιτητές σας και να μάθετε τα νέα τους, να επικοινωνήσετε μεταξύ σας και να μαθαίνετε τα νέα και τις εκδηλώσεις της Σχολής μας.

Οι δυνατότητες που μπορεί να προσφέρει ένα ισχυρό και δυναμικό Δίκτυο Αποφοίτων στα μέλη του είναι πάρα πολλές, γι' αυτό και σας καλούμε να στηρίξετε αυτήν την προσπάθεια και να τη διαδώσετε και στους παλιούς συμφοιτητές σας.

Προηγούμενο